Ashl1576 Ashl1576
  • 22-02-2019
  • Mathematics
contestada

How much would to 2 pounds of rice cost

How much would to 2 pounds of rice cost class=

Respuesta :

Savytheartist
Savytheartist Savytheartist
  • 22-02-2019

Answer:

C) 2.04 is correct.

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A $250 suede jacket is on sale for 20% off. how much should you pay for the jacket
Why should you always finish reading difficult content? a. Difficult content is usually covered on the test c. Difficult content usually contains important voca
A car traveling in a straight line has a velocity of 5.0 m/s. After an acceleration of 0.75 m/s/s, the cars velocity is 8.0. In what time interval did the accel
How do we measure the acidity of rain?
This reproductive structure can be considered an advancement over spores. It protects the embryo from injury and drying out. It also provides food for the embry
I need help please Find the value of numerical expression can you explain it to me please 2^4
how many moles are represented by 250g of platinum?
A $250 suede jacket is on sale for 20% off. how much should you pay for the jacket
Elaine uses 19 connecting cubes to make a model of a house. The house model is in the shape of a rectangle and is one cube high. How many different ways could E
A number decreased by negative three is equal to -40. Write an equation and find the number.