helpmeoutpleass helpmeoutpleass
  • 22-06-2019
  • Mathematics
contestada

Someone please help me out ?

Someone please help me out class=

Respuesta :

hienh4517 hienh4517
  • 22-06-2019
12/16 = 0.75

It costs $0.75 per ounce

Hope this helps!
Answer Link

Otras preguntas

tina and jim work at a different car wash. tina is paid $37 per day plus 1.50 for each car she washes. jim is paid $40.00 per day plus 1.00 for each car she was
What is 1/4 of 10 explain
what is the meaning of when the ruler behaves himself correctly, the people will also
complete the equation Fe + HOH = ?
What is the matrizie of {3x-2y=-27 {x+3y=13
Are the light waves reflecting off a red stop sign longer or shorter than the waves reflecting off a Violet colored jacket
how do you solve for sinxcos2x+cosxsin2x=0 ?
What are the factors of -72 that add up to -15
Simplify the expression 14+2y+3-6y
How many toes does a frog have