dionnewright037 dionnewright037
  • 21-09-2019
  • Mathematics
contestada

Sheryl spends $11 every week on cigarettes and spends $30 a month in dry cleaning

Respuesta :

Myriamortiz85
Myriamortiz85 Myriamortiz85
  • 21-09-2019

Answer:

what is the question

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Plz answer need now thanks
What force holds together the ions in a salt?
I need help with number 30 please...thanks to whoever answers it!
1.70x+1.30y=57.90 5.60y+5.40y= 147.20
why are citizens obligated to respond to such documents?
8x over x^2 - 4 over x+2 = 8 over x^2 -4
show how to divide 3 pieces of licorice among 4 people. how much does each person get?
Ayesha bought a 24-pack of lip gloss for $18.96. What is the unit cost per tube of lip gloss?
The Connecticut River was located in which of the following areas? in the Cumberland Gap in the southern colonies in the Ohio Valley in New England
Find the image of mc016-2.jpgDEF under the translation of (x, y) mc016-3.jpg (x + 7, y + 2).