shay6a6jacksYayamy
shay6a6jacksYayamy shay6a6jacksYayamy
  • 21-07-2016
  • Mathematics
contestada

if four lamps cost $120.00 what is the average cost per lamp?20.0025.0030.0035.0040.00

Respuesta :

Jisallyouget
Jisallyouget Jisallyouget
  • 21-07-2016
The cost of 1 lamp is $30
Answer Link

Otras preguntas

If two earthquakes have the same amplitude would they have the same magnitude? why or why not?
Can someone please answer this question please answer it correctly and please show work please help me I need it
Mario cook 3/4 of a pound of pasta he ate 1/5 of the pasta how much pasta is left
All of the following are demographics except Socio-economic status Religion Gender Knowledge
A shoe box is 6 inches wide,10 inches long , and 5 inches high what is the volume
If 10.0 grams of lithium hydroxide react as shown in the equation above, how many grams of lithium bromide will be produced?
X²+y²+10x+12y+25=0 what is center of this circle
The first ranches in Texas consisted of small herds maintained by _____.
What is a word problem with 5/6 ÷4
In medieval art, the Madonna was usually depicted: