ppeppa356
ppeppa356 ppeppa356
  • 22-10-2020
  • Mathematics
contestada

It’s really easy answer please

Its really easy answer please class=

Respuesta :

lenarystark
lenarystark lenarystark
  • 22-10-2020

Answer:

8.5

Step-by-step explanation:

To get the answer, you should divide 34 by 4 = 8.5

Answer Link
morgan1186 morgan1186
  • 22-10-2020
$8.50, just divide the amount given (in this case $34) by the number of products.
Answer Link

Otras preguntas

When is Igualmente used?
¿Cuánto mide el lado de un terreno cuadrado, si su área 144 m2?
Lyndsey ordered her school supplies online. They were delivered to her house in the box shown below. 9 in 10 in 15 in What is the volume of the box, in cubic in
Given f(x) and g(x) = f(x + k), use the graph to determine the value of k.
Es broma no tienen que hacer eso, pero quiero regalar mis puntos :)
The passage of the 24th Amendment ensured? private land ownership equality. voting equality. access to representation. gun ownership.
somebody help mehhhh
Can U pls help with this number in the sequence​
The scatter plot below shows the ages and heights of a baseball team. Each dot represents one player. What is the total number of 12-year olds who are more than
The stroma is the Group of answer choices space between the inner and outer membranes of a chloroplast. watery fluid enclosed by the inner membrane of a mitocho