valor132008
valor132008 valor132008
  • 23-04-2021
  • Mathematics
contestada

Need help asap
20 points

Need help asap 20 points class=

Respuesta :

jhill2026 jhill2026
  • 23-04-2021

Answer:

Caroline earns more money working for the smiths

Step-by-step explanation:

Btw this answer is only worth 10 points.

Answer Link
cristiepd11 cristiepd11
  • 23-04-2021

Answer: Caroline earns more money with the smiths

Step-by-step explanation:

Smiths: 6.50 per hour

Nelsons: 6.25 per hour

now that you have this data it is supposed to be self- explanatory.

Hope this helps!!

Answer Link

Otras preguntas

Find the difference ( they are Fractions btw). 2/x+10 - 3/x+4
Tanisha spends $20.90 on $20.90 on 9.5 quarts of strawberries for the shortcake. What is the price of each quart of strawberries?
Is true that the answer is d
i rarley get upset when im at work
Y’all I really need help on this guys plz
What is the value of h?
Factor Completely. 12k^2-16k-60
Since at first his paintings were met with indifference in America, Audubon had to go to _______________ to find a publisher. England Florida France Ireland
Which statement best explains why different body cells of the same individual look and function differently?
terrence walks 1/3 mile in 1/12 hour.what is his walking speed in miles per hour ​