yowchanani
yowchanani yowchanani
  • 21-04-2022
  • Mathematics
contestada

i need help 9th grade math

i need help 9th grade math class=

Respuesta :

watsonultra2
watsonultra2 watsonultra2
  • 21-04-2022

Answer:

$ 6875.05

Step-by-step explanation:

Check out the attached photo

Ver imagen watsonultra2
Answer Link

Otras preguntas

How do unbalanced forces affect its motion when the object is at rest?
the sum of two numbers is 54 .their difference is 22. find the numbers
how did geography affect the british advance on Philadelphia.
Cindy went to the fruit stand to purchase oranges and bananas. She can purchase 5 oranges and 6 bananas for $2.05 or she can purchase 7 oranges and 8 bananas fo
Why isn't hydrogen considered an alkali metal ?
in 1961-1962 which Georgia's's cities gained the most headlines from the protest happening there?
what does "Beto" mean in spainish
The school track team earned $2 for each cap they sold and $5 for each sweatshirt they sold. The total profits were $317. If they sold 1 more of the caps than o
is 12 over 16 equivalent to 0.6
why did colonists do quillery