Cupcakes455 Cupcakes455 24-03-2017 Mathematics contestada ββA contractor purchases 4 dozen pairs of padded work gloves for β$58.56 SheShe incorrectly calculates the unit price as β$14.64 per pair for the expense report. What is the correct unitβ price? What is theβ error?