SansTheSkeltonUT
SansTheSkeltonUT
25-05-2017
Mathematics
contestada
Math help? 15 Points
Respuesta :
pepetheskunkcat
pepetheskunkcat
25-05-2017
The answer is B. $0.25/1 oz.
Answer Link
sierravanesa
sierravanesa
25-05-2017
its the third one you divide 16 by 4 and thats $1 for 4 ounces
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 38+ )
Otras preguntas
What two numbers multiply to 10 and add to 9
y is inversely proportional to the squre of X.given that Y=2 when X=6, find the calue of y when x=2
What is the answer to one plus one in mathematics?
Please help due in 2 hours and I’m clueless. Identify the domain and range of each graph.
Để hành nghề, thẩm định viên bắt buộc phải có những năng lực tối thiểu về
2. Write a description in 3–5 paragraphs of prose about a place, object, or experience. Use showing language to describe the details; use telling language to in
What is the opposite of -1.2
What are the roles of the women in Britain during World War 1?
HELLO I NEED A MATH EXPERT RIGHT NOW TO HELP ME WITH SOME MATH STUFF IF YOUR NOT A MATH EXPERT THEN DONT ANSWER
A football is kicked with a velocity of 5 m/s at an angle of 53° above the horizontal. What is its speed at the maximum height? A) 3 m/s B) 6 m/s C) 9 m/s D) 12