heyheyhey10101 heyheyhey10101
  • 24-10-2017
  • Mathematics
contestada

Chan her Bought 3.4 pounds of coffee that cost 6.95 per pound how much did you spend on coffee

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 24-10-2017
$23.63. Because 6.95x3.4 is 23.63
Hope it helps

$23.63
Answer Link

Otras preguntas

Which of the following can you assume about the layers in areas 2 and 4? A.The layers were originally horizontal. B. The layers were deposited in a river bed.
•how ideas from the Middle Ages and Renaissance led to the Scientific Revolution
true /false Strength training makes ligaments, tendons, and cartilage stronger.
What is Joseph Pulitzer known for today
In reference to civil conflict in Sri Lanka, the expression "Tamil Eelam" translates as Tamil A. Homeland. B. Tigers. C. Independence. D. People.
which Italian city conquered Greece and adopted many Greek ways?
Find the scale factor for the similar figures. A.1/4 B.1/3 C.3 D.4
Gwen studies for 1.5 hours every night. What is the total number of hours Gwen studies for 5 nights
true /false Strength training makes ligaments, tendons, and cartilage stronger.
Please help me in this question